מערכת אלפסק (APC)- כל מה שרציתם לדעת

מרבית ממעבדות המחשבים הניידים ברחבי הארץ נוטות להתמקם במרכזי הערים בעוד שישנם אחרות הנמצאות במקומות רחוקים מהמרכז. בעת בה אתם מעוניינים לגשת למעבדה לתיקון ניידים, מוטב כי תקחו בחשבון את זמן הנסיעה, החנייה וההמתנה עבור תיקון המחשב הנייד שלכם. שכן יש לציין כי ישנם מעבדות המציעות שירותי תיקון כבר באותו יום בעת בה אחרות מציעות איסוף של המחשב הנייד המתוקן רק ביום שאחרי או לחילופין לאחר מספר ימים במידת הצורך.

חברת
MYPC מתעסקת בכל הקשור לתיקון ניידים ברמת הרכיב. אנו מספקים שירות של תיקון כל סוגי המחשבים הניידים ברמת הפריטים הכי קטנים. המחשב מורכב מכמה סוגי חומרה שעליו מורכבים אלפי רכיבים אלקטרוניים. כאשר מדברים על תיקון ניידים ברמת הרכיב, לפעמים נגרם נזק למחשב שיכול לקרות בעקבות רכיב שנשרף. לכן, יש צורך לפרק את המחשב עד למציאת אותו רכיב אשר גורם לבעיה ולהחליפו. בנוסף , חברתנו מספקת הובלה, איסוף והחזרת המחשב הנייד לבית הלקוח.

כיצד עובד האל-פסק (APC) ומה צריך על מנת להפעילו? 

בתוך כל דגם של אל-פסק (APC) ישנה סוללת גיבוי אשר תפקידה לספק את כלל האנרגיה אשר דורש המחשב על מנת להמשיך את הפעילות בעת בה התרחש קצר או לחילופין הפסקת חשמל. על מנת להגן על מכשיר חשמלי מסוים מבין כלל מכשירי החשמל העומדים לרשותינו בחלל הבית, עלינו לחבר את האל-פסק אל המכשיר וכך למעשה נוכל להגן על המכשיר
במצב של נפילת מתח. גוף האל פסק יהיה מחובר אל רשת החשמל. 

עבור אילו שימושים קיים הצורך באל-פסק?

כל אותם צרכנים שמעוניינים להגן על מוצרי החשמל העומדים לרשותם בחלל ביתם לאורך זמן יאלצו לרכוש אל-פסל שיעניק הגנה מספקת ממקרים בהם החשמל לא יספק את צריכת החשמל. ניתן לחבר את מערכת האל-פסק למגוון רחב של מכשירים חשמל וביניהם מדפסת, מסך מחשב, טלוויזיה וכן הלאה וכן הלאה. לבעלי עסקים מקרה דומה - לא משנה אם מדובר במספר מסמכים הכרחיים או לחילופין חוות שרתים קטנה, חיבור של מכשירי החשמל בעסק למערכת אל-פסק היא זו שתעניק להם את האפשרות להמשיך לעבוד גם בזמן של נפילת מתח בבית העסק.

מערכת אלפסק (APC)- כל מה שרציתם לדעת
טואול - בניית אתרים